www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол)

Loading...
    Купить Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
132.9 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Рекомендуем

Описание Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол)

Мазь Бепантен 5% 30 г обладает основным преимуществом - её быстрая впитываемость и трансформация в организме. Кроме того, мазь Бепантен обладает регенерирующим, увлажняющим и легким противовоспалительным действием на кожные покровы. Применение препарата предусматривается для любых участков кожи, включая кожу лица и волосяные покровы.


Отзывы и применение Бепантена 

Наряду с аналогами Бепантена уникальные свойства данного препарата позволяют использовать его для новорожденных в качестве профилактики опрелостей, воспалений и пленочного дерматита, что дает основание оставлять положительные отзывы о Бепантене. Не менее востребован линимент в период лактации как профилактическое средство по уходу за молочными железами, для лечения раздражения и трещин сосков, а также эрозии шейки матки, благодаря чему Бепантен в Украине признан уже многими женщинами.

Имея в своей аптечке Бепантен с инструкцией по использованию мази, можно не бояться вредного воздействия солнечных лучей, химикатов и прочих раздражителей кожных покровов. В описании данному препарату сказано и об эффективности препарата в борьбе с хроническими язвами кожи, пролежнями, трещинами анального прохода, царапинами и ожогами. Купить Бепантен будет также уместно после трансплантации кожи. Универсальность препарата не только обеспечивает надежную защиту и продуктивное лечение кожи, но также имеет разные способы и частоту нанесения в зависимости от потребностей каждого потребителя, из чего складывается стоимость препарата. Препарат хорошо усваивается дермой, а действующее вещество выводится с мочой и калом в неизменном виде. Привлекательной является также цена на Бепантен.***************Мазь Бепантен 5% 30 г володіє основною перевагою - її швидка вбираність і трансформація в організмі. Крім того, мазь Бепантен має регенеруючу, зволожуючу і легким протизапальну дію на шкірні покриви. Застосування препарату передбачається для будь-яких ділянок шкіри, включаючи шкіру обличчя і волосяні покриви.


Відгуки та застосування Бепантена

Поряд з аналогами Бепантена унікальні властивості даного препарату дозволяють використовувати його для новонароджених в якості профілактики попрілостей, запалень і плівкового дерматиту, що дає підставу залишати позитивні відгуки про Бепантеном. Не менш затребуваний лінімент в період лактації як профілактичний засіб по догляду за молочними залозами, для лікування роздратування і тріщин сосків, а також ерозії шийки матки, завдяки чому Бепантен в Україні визнаний вже багатьма жінками.

Маючи у своїй аптечці Бепантен з інструкцією по використанню мазі, можна не боятися шкідливого впливу сонячних променів, хімікатів і інших подразників шкірних покривів. В описі даного препарату сказано і про ефективність препарату в боротьбі з хронічними виразками шкіри, пролежнями, тріщинами анального проходу, подряпинами і опіками. Купити Бепантен буде також доречно після трансплантації шкіри. Універсальність препарату не тільки забезпечує надійний захист і продуктивне лікування шкіри, але також має різні способи і частоту нанесення залежно від потреб кожного споживача, з чого складається вартість препарату. Препарат добре засвоюється дермой, а діючу речовину виводиться з сечею і калом в незмінному вигляді. Привабливою є також ціна на Бепантен.

Цена Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) актуальна при заказе на сайте. Купить Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

БЕПАНТЕН®

(BEPANTHEN®)

 

Cклад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 г мазі містить декспантенолу 50 мг;

­до­по­м­іжні ­ре­чо­вини: спирт цетиловий, спирт стеариловий, віск білий, ланолін, парафін білий м’який, олія мигдальна рафінована, олія мінеральна, протегін Х (олія мінеральна, парафін жовтий м’який, озокерит, гліцерол олеат, ланоліновий спирт), вода очищена.

Лікарська форма. Мазь.

Гомогенна мазь білого з кремовим відтінком кольору, зі специфічним запахом ланоліну.
 

Назва і місцезнаходження виробника.

ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина,

Еміл-Барелль-Штраcсе 7, 79639 Грензах-Вілєн, Німеччина/

GP Grenzach Produktions GmbH, Germany,

Emil-Barell-Strasse 7, 79639 Grenzach-Wyhlen, Germany.

 

Назва і місцезнаходження заявника.

Байєр Консьюмер Кер АГ, Швейцарія,

Петер Меріан-Штрассе 84, 4052 Базель, Швейцарія/

Bayer Сonsumer Care AG, Switzerland,

Peter Merian-Strasse 84, 4052 Basel, Switzerland.

 

Фармакотерапевтична група. Препарати, які сприяють загоєнню (рубцюванню) ран.

Код АТС D03A X03.

Декспантенол, діюча речовина Бепантен® мазі, у клітинах швидко перетворюється у пантотенову кислоту і діє як вітамін. Декспантенол легше, ніж пантотенова кислота, абсорбується після місцевого застосування.

Пантотенова кислота є компонентом есенціального коензиму А (СоА). У цій формі ацетилкоензиму А, СоА відіграє центральну роль у метаболізмі кожної клітини. Пантотенова кислота є, таким чином, необхідною для відновлення і регенерації пошкодженних шкіри і слизових оболонок.

Декспантенол швидко абсорбується шкірою. Після чого одразу перетворюється на пантотенову кислоту та додається до внутрішього депо цього вітаміну.

У крові пантотенова кислота зв’язується з протеїнами плазми крові (переважно з β-глобулінами та альбуміном). У здорових дорослих пацієнтів концентрація становить приблизно                500-1000 мкг/л та 100 мкг/л у крові та сироватці крові відповідно.

Пантотенова кислота не метаболізується в організмі та виводиться у незміненому вигляді. Після перорального застосування 60-70 % дози препарату виводиться з сечею, решта – з калом. У дорослих виділяється з сечею 2-7 мг пантотенової кислоти на добу, у дітей – 2-3 мг.

 

Показання для застосування.

Бепантен® мазь застосовують у наступних випадках:

-       для прискорення загоєння та епітелізації шкіри при мікроушкодженнях (нетяжкі опіки та подряпини); при подразненнях шкіри (наприклад, унаслідок радіотерапії, фототерапії або опромінення ультрафіолетовими променями); при хронічних виразках шкіри та пролежнях; анальних тріщинах; ерозіях шийки матки та після пересадки шкіри;

-       для профілактики та лікування потрісканої або шершавої та сухої шкіри;

-       для регулярного профілактичного догляду за молочними залозами у жінок, які годують груддю, та для лікування подразнень та тріщин сосків;

-       для догляду за немовлятами: профілактика та лікування пелюшкового дерматиту;

-       для обробки шкіри пацієнтів під час та після місцевого застосування кортикостероїдів.

 

Протипоказання.

Підвищена чутливість до декспантенолу або до інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

При застосуванні препарату слід уникати контакту з очима.

Застосування Бепантен® мазі для загоєння та лікування ран у ділянці статевих органів або заднього проходу при одночасному використанні презервативів із латексу призводить до зменшення міцності та надійності презервативів через допоміжну речовину – вазелін білий.


Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає жодних підстав вважати, що застосування препарату у період вагітності або годування груддю є ризикованим. Протягом вагітності препарат слід застосовувати за призначенням лікаря.

При застосуванні для лікування тріщин сосків протягом годування груддю препарат слід змити перед годуванням.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі

з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Препарат застосовують дітям різних вікових груп, включаючи немовлят.


Спосіб застосування та дози.

Лікування поверхневих ран будь-якого походження та профілактика потрісканої, сухої або шершавої шкіри: застосовувати Бепантен® мазь 1 або кілька разів на добу залежно від потреби.

Догляд за молочними залозами у жінок, які годують груддю: наносити мазь на соски після кожного годування груддю.

Лікування дефектів слизової оболонки шийки матки: застосовувати мазь 1 або кілька разів на добу під наглядом лікаря.

Догляд за немовлятами: застосовувати Бепантен® мазь після кожної зміни пелюшок (підгузника).

Бепантен® мазь, діючою речовиною якої є декспантенол, має основу, що містить велику кількість жиру. Для застосування на мокнучих ранах, незахищених поверхнях шкіри (обличчя) та волосистій шкірі краще застосовувати Бепантен® крем, що швидко проникає у шкіру.

Передозування.

Діюча речовина Бепантен® мазі, декспантенол, добре переноситься і, таким чином, у літературі розглядається як нетоксична. Гіпервітаміноз не описаний.

Побічні ефекти.

Порушення з боку імунної системи, а також шкіри та підшкірних тканин. Повідомлялося про алергічні реакції та алергічні реакції з боку шкіри: контактний дерматит, алергічний дерматит, свербіж, еритема, екзема, висипання, кропив’янка, подразнення шкіри та пухирці.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання.

Зберігати при температурі нижче 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка.

По 30 г або по 3,5 г у тубі, по 1 тубі у картонній коробці.

Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Бепантен 5% 30 г мазь (декспантенол) Характеристики

Лікарська форма Крем 5 % по 30 г, 100 г у тубах № 1
Виробник ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина
Вік выд нарождення
Міжнародне найменування Dexpanthenol
Показання профілактичне оброблення сухої, почервонілої шкіри або шкіри з тріщинами; прискорення загоєння та епітелізації шкіри при мікроушкодженнях (нетяжкі опіки та подряпини); при подразненнях шкіри (наприклад, унаслідок радіотерапії, фототерапії чи опромінення ультрафіолетовими променями); пелюшковому дерматиті; при хронічних виразках шкіри та пролежнях; анальних тріщинах; ерозіях шийки матки та після пересадки шкіри; обробка шкіри пацієнтів під час та після місцевого застосування кортикостероїдів; профілактичний догляд за молочними залозами у жінок, які годують груддю, та для лікування подразнень та тріщин сосків.
Протипоказання Підвищена чутливість до декспантенолу або до інших компонентів препарату.
Склад діюча речовина: 1 г крему містить декспантенолу 50 мг; допоміжні речовини: DL-пантолактон, феноксіетанол, амфізол К, спирт цетиловий, спирт стеариловий, ланолін, ізопропілміристат, пропіленгліколь, вода очищена.
Термін придатності 3 роки
Українська назва БЕПАНТЕН®
Упаковка туба
Фармакотерапевтична група Препарати, що сприяють загоєнню (рубцюванню) ран. Код АТХ D03A X03.

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
Вы просматривали