www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли

Loading...
    Купить Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы Купить Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
311.7 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.
Другие товарные предложения

Описание Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли

Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл является высокоэффективным офтальмологическим средством, применение которого согласно инструкции назначается в целях увлажнения и защиты роговицы глаза. Препарат представлен в виде стерильного бесцветного раствора в специальном контейнере, который полностью герметичен и позволяет продолжительное время хранить средство без неприятных последствий. Препарат Хило-Комод не содержит в описании составляющих консервантов и выполнен на основе гиалуроновой кислоты. Кислота гиалуроновая является натуральным компонентом, имеющимся в глазных тканях и прочих жидкостях организма. 

Главной функцией лекарства Хило-Комод является увлажнение глазной роговой оболочки. Препарат обладает адгезивными свойствами в отношении глазной поверхности и вязкостью, в результате чего на глазной оболочке формируется равномерная слезная пленка, сохраняющаяся продолжительное время на глазной поверхности, не воздействуя на остроту зрения и не снижаясь при моргании. В итоге глаза остаются под защитой от ощущения сухости и раздражений, обусловленных негативным воздействием внешних факторов или ношением линз.

Состав препарата Хило-Комод

В составе лекарственного раствора Хило-Комод содержится гиалуронат натрия в качестве главного компонента, а также дополнительно инъекционная вода, безводная кислота лимонная, сорбитол и цитрат натрия.


Показания к применению

  • Симптоматическое лечение сухости роговицы и конъюнктивы (синдром «сухих глаз»).

Противопоказания

  • Гиперчувствительность к любому из компонентов препарата.Цена Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли актуальна при заказе на сайте. Купить Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ХІЛО-КОМОД
(HYLO-COMOD)

 

 

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 мл розчину містить 1 мг натрію гіалуронату;

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію цитрат, сорбіт (Е 420), вода для ін’єкцій.

                                               

Лікарська форма. Краплі очні.

Прозорий або опалесцюючий розчин від безбарвного до злегка жовтуватого кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.   

УРСАФАРМ Арцнайміттель ГмбХ/URSAPHARM Arzneimittel GmbH.

Індустрієштрассе 35, D-66129 Саарбрюкен, Німеччина/

Industriestrasse 35, D-66129 Saarbrucken, Germany.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Штучні замінники слізної рідини та інші нейтральні препарати. Код АТС S01Х A20.

Головною метою лікування сухості ока є збільшення стабільності та об’єму прекорнеальної слізної плівки. Було показано, що гіалуронова кислота, яка входить до складу препарату у вигляді натрію гіалуронату, має хімічну структуру, молекулярну масу та реологічні властивості, подібні до муцину - компонента людських сліз. Завдяки своїм властивостям гіалуронова кислота зволожує око, не погіршуючи зір. Крім того, її здатність зв’язувати воду дозволяє зберігати поверхню ока вологою.  

При місцевому застосуванні гіалуронова кислота підвищує стабільність прекорнеальної слізної плівки, позитивно впливає на епітеліальний шар, сприяє збільшенню об’єму слізної рідини та вологості рогівки, а також зменшує випаровування сліз з поверхні ока.  

Натрію гіалуронат не абсорбується після місцевого застосування. Факти, які б свідчили про те, що гіалуронова кислота здатна проникати крізь рогівку, відсутні. Навіть після безпосереднього введення у внутрішню камеру ока в кровообігу були знайдені лише невимірно малі концентрації гіалуронової кислоти, які швидко метаболізувалися печінкою; тому при застосуванні препарату розвитку системних токсичних реакцій не очікується.

Показання для застосування.

Симптоматичне лікування сухості рогівки та кон’юнктиви (синдром «сухих очей»).

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Препарат ХІЛО-КОМОД призначений для індивідуального застосування лише однією особою. Препарат сумісний з усіма видами контактних лінз і може покращити відчуття комфорту при носінні контактних лінз. У випадку тяжкої або стійкої форми сухості очей необхідно проконсультуватися з лікарем.

При закапуванні очних крапель слід уникати будь-якого контакту наконечника контейнера з оком або шкірою.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Контрольованих досліджень застосування препарату у період вагітності або годування груддю не проводилось.

Тим не менше, препарат ХІЛО-КОМОД можна застосовувати у період вагітності або годування груддю, оскільки йому не притаманна системна фармакологічна дія.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У поодиноких випадках одразу після закапування очні краплі ХІЛО-КОМОД можуть спричиняти короткочасне затуманення зору навіть при належному застосуванні у звичайних дозах. Оскільки це може збільшувати час реакції, рекомендується розпочинати керування автомобілем або роботу зі складними механізмами через деякий час після закапування крапель за умови відновлення чіткості зору.  

Діти.

Дані щодо застосування препарату для лікування дітей відсутні.

Спосіб застосування та дози.

Зазвичай закапують по 1 краплі препарату в кожне око тричі на добу. У разі необхідності частоту закапування можна збільшити. Значне збільшення частоти закапування препарату ХІЛО-КОМОД (наприклад, більше 10 разів на добу) дозволяється проводити за рішенням лікаря-офтальмолога та під його наглядом.

При відсутності протипоказань через основне захворювання препарат ХІЛО-КОМОД можна застосовувати при носінні контактних лінз, оскільки він не призводить до утворення на них плівки або осаду.

Тривалість лікування лікар визначає індивідуально.

1. Зніміть ковпачок з контейнера.

2. Перед першим застосуванням препарату переверніть контейнер наконечником донизу та натискайте на дно контейнера до появи перших крапель на отворі наконечника. Зараз контейнер готовий для подальшого використання.

3. Злегка нахиліть голову назад, відтягніть нижню повіку і сильно та швидко натисніть на дно контейнера: це активує механізм для вивільнення однієї краплі. Завдяки спеціальній системі клапана КОМОД розмір кожної краплі та швидкість вивільнення залишатимуться однаковими, однак це потребуватиме більшої сили натискання, ніж для звичайних флаконів з краплями. Повільно закрийте око для того, щоб рідина рівномірно розподілилась по його поверхні.

4. Одразу ж після використання закрийте контейнер ковпачком. Після закапування очних крапель слід упевнитись, що наконечник контейнера сухий. У разі появи на ньому рідини слід уникати будь-якого його контакту з оком або шкірою.

Примітка.  Система КОМОД дозволяє вивільнити 10 мл розчину, що становить приблизно 300 крапель. З технічних причин наприкінці використання у контейнері залишається невелика кількість крапель.

Передозування.

Про випадки передозування препарату не повідомлялося.

Побічні ефекти. 

Оскільки препарат ХІЛО-КОМОД не містить консервантів, він добре переноситься навіть при тривалому застосуванні. У вкрай поодиноких випадках повідомлялося про розвиток реакцій гіперчутливості, таких як подразнення, відчуття печіння, почервоніння, біль, свербіж, набряк повік або сльозотеча, які зникали одразу після припинення застосування препарату. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід уникати одночасного застосування очних крапель ХІЛО-КОМОД з іншими офтальмологічними препаратами. Якщо така необхідність все ж таки існує, ці препарати слід закапувати не пізніше ніж за 30 хвилин перед застосуванням очних крапель ХІЛО-КОМОД. Однак очні мазі завжди слід наносити в останню чергу.

Оскільки при місцевому офтальмологічному застосуванні препарат одразу ж досягає цільового органа та проявляє у першу чергу фізичний ефект (зволоження поверхні ока) і не має системної дії, будь-яких лікарських взаємодій препарату, крім фізичних взаємодій з очними краплями для місцевого застосування, не очікується. 

Термін придатності.

3 роки.

Препарат не слід застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Препарат можна застосовувати протягом 6 місяців після першого відкриття контейнера.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 мл розчину крапель очних у багатодозовому пластиковому контейнері, оснащеному повітронепроникним насосом та закритому ковпачком. По 1 контейнеру у картонній коробці.

Категорія відпуску.  Без рецепта.


Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
  • Яник 26.02.2013 Мне тоже нравятся капли!
  • Иванна 26.12.2012 Капли очень помогли. Убирают сухость глаза и покраснение, без которого нам, компьютерным работникам, к сожалению никуда. Цена полностью себя оправдывает – так как капли без консервантов, а это очень важно, когда речь идет о глазах. Пользуюсь уже больше полугода и очень довольна. У нас весь офис теперь ими спасается.
  • Коля 07.09.2013 5 баллов. Заказываю уже третий флакон. Очень хорошо помогают от сухости!
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Хило-Комод 1 мг/мл 10 мл капли Характеристики

Лікарська форма Краплі очні, 1 мг/мл по 10 мл у багатодозовому контейнері з насосом № 1
Виробник УРСАФАРМ Арцнайміттель ГмбХ, Німеччина
Вік Дані щодо застосування препарату для лікування дітей відсутні.
Міжнародне найменування Hyaluronic acid
Показання Симптоматичне лікування сухості рогівки та кон’юнктиви (синдром «сухих очей»).
Протипоказання Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату.
Склад діюча речовина: 1 мл розчину містить 1 мг натрію гіалуронату; допоміжні речовини: кислота лимонна безводна, натрію цитрат, сорбіт (Е 420), вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ХІЛО-КОМОД
Упаковка флакон
Фармакотерапевтична група Засоби, що застосовуються в офтальмології. Штучні замінники слізної рідини та інші нейтральні препарати

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
Вы просматривали