www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный

Loading...
    Купить Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
233.6 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный

Метод и путь введения

Офтальмологический раствор Теалоз Дуо предназначен только для местного применения в глаза.

  • Перед началом применения необходимо хорошо вымыть руки.
  • Нельзя касаться глаза или век кончиком флакона, особенно, если есть угроза внесения инфекции.
  • Внести одну каплю в нижний конъюнктивальный мешок (пространство между глазом и нижним веком), осторожно оттянув нижнее веко вниз и глядя вверх.
  • Закрыть флакон после использования.

Пользователям контактных линз:

  • Раствор можно наносить непосредственно в глаз с установленной контактной линзой.

дозировка:

1 капля в каждый глаз, применять от 4 до 6 раз в сутки.


Цена Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный актуальна при заказе на сайте. Купить Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный Инструкция

ТЕАЛОЗ®ДУО РОЗЧИН ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ 

(THEALOZ®DUO офтальмологічний розчин) Лаборатуар Теа

Рідини для промивання, зрошення, лікування

Склад лікарського засобу:

фл. 10 мл, стерил.
Склад на 100 мл:
Трегалоза 3 г
Натрію гіалуронат 0,15 г
Натрію хлорид, трометамол, кислота хлористоводнева, вода для ін'єкцій до мл сотих
Країна-виробник: Франція
№ 14659/2015 від 04.07.2015

ХАРАКТЕРИСТИКА:
Теалоз®Дуо - стерильний, гіпотонічний офтальмологічний розчин з нейтральним рН для місцевого застосування для забезпечення миттєвого комфорту для очей, що зберігається протягом усього дня. Використовують для захисту, зволоження, змазування поверхні очей в разі виникнення відчуття дискомфорту, печіння, подразнення. Ці симптоми можуть бути викликані багатьма факторами навколишнього середовища, такими як вітер, дим, пил, сонце або холод, сухе гаряче повітря, потік повітря від кондиціонера, подорож літаком, тривале перебування перед екраном комп'ютера та ін.

Теалоз®Дуо можна застосовувати при синдромі сухого ока, в перед- і післяопераційний період, наприклад, при операції з приводу катаракти, після лазерної корекції, а також тим, хто носить контактні лінзи (р-р сумісний з будь-яким типом матеріалу) при цьому немає необхідності попередньо знімати контактні лінзи. Теолоз Дуо® не містить консервантів, безпечні у використанні.

Основні компоненти розчину є трегалозу - дисахарид, який поширений в рослинному і тваринному світі, і натрій гіалуронат - полісахарид, що міститься в тканинах очей. Трегалоза має захисні, зволожуючими і антиоксидантними властивостями. Вона є ключовим фактором агідробіотіческіх процесів (уповільнення метаболізму при недостатній кількості вологи) для виживання в умовах посухи. Вона також захищає і стабілізує клітинні мембрани, запобігає денатурацію білків і деградацію жирів. Натрію гіалуронат - це природний полімер (полісахарид). Він утримує воду, зволожує і змащує поверхню очей. Ця речовина забезпечує тривале полегшення і прискорює загоєння епітелію рогівки (очищення поверхні ока).

Саме унікальне поєднання трегалози і натрію гіалуронату в офтальмологічному розчині Теалоз®Дуо забезпечує довготривалий захист, зволоження і змазування поверхні очі і максимальний комфорт для очей.

Теалоз®Дуо можна використовувати користувачам контактних лінз будь-якого типу, для забезпечення миттєвого комфорту для очей, що зберігається протягом усього дня. Препарат упакований у багатодозового флаконі ABAK®. Інноваційна запатентована упаковка містить фільтруючу мембрану з розміром пір 0,2 мкм. Проходячи через мембрану, краплі очні стерильно фільтруються, за рахунок чого попереджається будь бактеріальне забруднення. Таким чином, забезпечується захист продукту і його можна використовувати протягом 3 міс після першого відкриття флакона. Це дозволяє не застосовувати консервант в розчині і забезпечити комфортне і безпечне застосування препарату для людей, чутливих до консервантам.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:
офтальмологічний розчин Теалоз®Ій призначений тільки для місцевого застосування в очах.

МЕТОД ВИКОРИСТАННЯ:
1. Перед початком використання необхідно добре вимити руки. Не можна торкатися очей або століття кінчика флакона, особливо, якщо є загроза внесення інфекція.
2. Внести одну краплю в нижній кон'юнктивальний мішок (простір між оком і нижнім століттям) обережно відтягнувши нижню повіку вниз і дивлячись вгору.
3. Закрити флакон після використання.
Користувачі контактні лінзи: розчин можна наносити безпосередньо в оці з встановленим контактної лінзою.

Дозування: 1 крапля в кожне око, 4-6 використовувати раз на добу.

Побічна дія
в рідкісних випадках може виникнути слабке подразнення очей.

Особливості застосування
не використовувати при алергії на компоненти препарату. Не торкатися поверхні ока кінчиком флакона. Не вживати всередину, не призначені для ін'єкцій. Не застосовувати препарат р-р в разі пошкодження кільця контролю відкривання.

Можливі взаємодії, після використання офтальмологічного розчину Теалоз®Дуо необхідно почекати не менше 10 хв перед введенням в очі будь-якого іншого засобу.

Зберігати
при температурі на вище 25 ° С Після першого розкриття флакона розчин використовувати не більше 3 міс. Не застосовувати препарат р-р в разі пошкодження флакона.

Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Теалоз Дуо 10 мл офтальмологический раствор стерильный Характеристики

Виробник Страна-производитель: Франция
Показання офтальмологический р-р Теалоз®Дуо предназначен только для местного использования в глаза.
Протипоказання не использовать при аллергии на компоненты препарата. Не касаться поверхности глаза кончиком флакона. Не употреблять внутрь, не предназначено для инъекций. Не использовать р-р в случае повреждения кольца контроля открывания.
Склад Состав на 100 мл: Трегалоза 3 г Натрия гиалуронат 0,15 г Натрия хлорид, трометамол, кислота хлористоводородная, вода для инъекций до 100 мл.
Термін придатності После первого вскрытия флакона р-р использовать не более 3 мес. Не использовать р-р в случае повреждения флакона.
Українська назва ТЕАЛОЗ®ДУО

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Вы просматривали