Творчі конкурси

Вітаємо!

19.03.2018 12:34

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

15 березня 2018 року  відбувся ІV етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої!",присвяченого пам’яті Тараса Шевченка – людини, творчість якої є визначною для нашої нації та знаною на весь світ.  Цей  конкурс впродовж багатьох років  сприяє виявленню і державній підтримці майбутньої плеяди  юних митців, майбутніх художників.

Популяризація творчої спадщини видатного сина українського народу, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці викладачів, керівників студій  ось ті пріоритетні напрямки розвитку сучасної мистецької освіти, які підтримує Конкурс.

Цього року у своїх роботах учасники  продемонстрували не лише майстерність, розвинені навички та невпинний пошук натхнення. Перш за все, вони  довели, що молоде українське покоління – це люди, які усвідомлюють себе українцями, єдиною нацією, відчувають гордість за своїх предків, історію, засвідчують власну життєву позицію, пошук свого місця у сучасному суспільстві.

Вітаємо всих переможців і бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть Вам наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях, та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України. Бажаємо, щоб кожен день був плідним і насиченим, а нові підкорені вершини стали втіхою для ваших батьків та викладачів!

Переможці з номінації образотворче мистецтво 2018р.

Переможці з номінації декоративно-прикладне мистецтво 2018р.

Обновлено ( 19.03.2018 12:34 )