www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!

Видисик 0.2% 10г гель

Loading...
    Купить Видисик 0.2% 10г гель в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
118.8 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Видисик 0.2% 10г гель

Показания

Видисик иcпользуется в офтальмологической практике кaк средство заместительной терапии y пациентов, которые страдают синдромом сухого глаза или cниженной секрецией слезной жидкоcти.

Препарат назначают в качестве симптоматического средства, предназначенного для использования в составе комплексного лечения пациентoв, страдающих сухим кератоконъюнктивитoм.


Противопоказания

Видисик не назначается пациентам с индивидуaльной чувствительностью к компонентам пpепарата.

Гель не используется в педиатрии и может назначаться только пациентам, которым исполнилось 16 лет, так как не проводилось исследования относительно безопасного его использования в терапии детей.

С осторожностью необходимо отнестись к назначению препарата беременным, кормящим. Кроме этого, после введения в конъюнктивальный мешок геля необходимо воздержать последующие 15 минут от управления каким-либо тpанспортным средством или потенциально опаcными механизмами, требующими повышенной кoнцентрации внимания. Также на время терапии Видисиком следует отказаться от нoшения мягких контактныx линз.Цена Видисик 0.2% 10г гель актуальна при заказе на сайте. Купить Видисик 0.2% 10г гель в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Белая Церковь, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Кропивницкий, Львов, Луцк, Мариуполь, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Житомир, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Чернигов.

Видисик 0.2% 10г гель Инструкция

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВІДІСІК

(VIDISIC®)
Склад:

діюча речовина: карбомер;

1 г очного гелю містить 2 мг карбомеру;

допоміжні речовини: цетримід, натрію гідроксид, сорбіт (Е 420), вода для ін’єкцій.Лікарська форма. Гель очний.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний гель, в’язкість якого становить 4300-6300 мПа·сФармакотерапевтична група.

Штучні замінники слізної рідини та інші нейтральні препарати. Код АТС S01Х А20.Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Основу препарату становить високомолекулярний гідрофільний полімер, значення рН і осмоляльність якого подібні до фізіологічної слізної плівки. Завдяки своїм фізичним властивостям очний гель утримує воду та утворює прозору та вологу плівку на поверхні ока.

Фармакокінетика.

У фармакокінетичних дослідженнях радіоактивний карбомер вводили щурам. Результати досліджень показали, що тільки незначна кількість карбомеру абсорбується. Після одноразового введення було встановлено, що 0,75 % дози виділяється при диханні у вигляді вуглекислого газу та 0,63 % виділяються з сечею. Основна маса карбомеру (92 %) виділяється з фекаліями протягом 24 годин після застосування. Враховуючи макромолекулярну природу карбомеру, можна передбачити, що він виділяється з організму, не проходячи метаболічні перетворення, тобто не проходить печінковий цикл.

Максимальний час перебування карбомеру на поверхні ока становить близько 90 хв.Клінічні характеристики.

Показання.

Замісна терапія при зниженій секреції слізної рідини, лікування синдрому «сухого ока», симптоматичне лікування сухого кератокон'юнктивіту.Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Невідомі.

Відісік може подовжувати час контакту інших лікарських засобів, що застосовуються, з очима. При використанні Відісіка одночасно з іншими очними краплями, між введенням препаратів має бути інтервал принаймні у 5 хв. Якщо Відісік використовувати разом з іншими очними препаратами для місцевого застосування, у тому числі з очними мазями, між уведенням препаратів має бути інтервал не менше 15 хвилин. У будь-якому випадку Відісік треба закапувати останнім.Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічні дані щодо безпеки застосування Відісіку у період вагітності і годування груддю відсутні. Доклінічне вивчення препарату свідчить, що ризик при застосуванні Відісіку у ці періоди є дуже низьким.

Застосування у період вагітності або годування груддю можливе тільки за рекомендацією лікаря, якщо очікувана користь від застосування препарату переважає потенційний ризик.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Протягом декількох хвилин після закапування Відісіку у кон'юнктивальний мішок може спостерігатись нечіткість зору. Тому рекомендується утриматись від керування автомобілем або роботи з механізмами до відновлення чіткості зору.Спосіб застосування та дози.

Лікування сухості ока вимагає індивідуального режиму дозування. Залежно від тяжкості та інтенсивності симптомів, застосовувати одну краплю у кон’юнктивальний мішок 3-5 разів на день або частіше, та приблизно за 30 хвилин перед сном.

При застосуванні Відісіку для лікування сухого кератокон’юнктивіту слід проконсультуватися з офтальмологом, оскільки зазвичай це захворювання вимагає тривалого або постійного лікування.Діти.

Дані щодо безпечності застосування препарату для лікування дітей відсутні, тому препарат не рекомендовано призначати цій категорії пацієнтів.Передозування.

Невідоме.Побічні реакції.

Одразу після введення препарату можливе виникнення тимчасової нечіткості зору.

У поодиноких випадках можуть мати місце реакції підвищеної чутливості до деяких компонентів препарату, біль в очах.

Відісік містить консервант цетримід, що може спричиняти подразнення очей, особливо при частому або тривалому застосуванні (печіння, почервоніння, відчуття стороннього тіла в оці, відчуття поколювання) та ушкодження епітелію рогівки. Тому для лікування хронічної форми сухого кератокон'юнктивіту слід застосовувати препарати, що не містять консервантів.Термін придатності.

3 роки.

Після першого розкриття туби її вміст придатний до застосування 6 тижнів.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.Упаковка.

По 10 г гелю у тубі з наконечником і ковпачком, що нагвинчується.

По одній тубі з інструкцією в картонній коробці з маркуванням українською мовою.Категорія відпуску.

Без рецепта.Виробник/заявник.

Др. Герхард Манн Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Німеччина/

Dr. Gerhard Mann Сhem.-pharm. Fabric GmbH, Germany.Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності/

місцезнаходження заявника та/або представника заявника.

Брунсбюттелер Дамм 165-173 13581 Берлін, Німеччина/

Brunsbuetteler Damm 165-173 13581 Berlin, Germany.

Видисик 0.2% 10г гель Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Видисик 0.2% 10г гель Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Видисик 0.2% 10г гель Характеристики

Лікарська форма Гель очний 0,2 % по 10 г у тубі № 1
Виробник Др. Герхард Манн Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ, Німеччина
Вік дітям не рекомендовано призначати
Міжнародне найменування Carbomer*
Показання Замісна терапія при зниженій секреції слізної рідини, лікування синдрому «сухого ока», симптоматичне лікування сухого кератокон'юнктивіту
Протипоказання Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату
Склад діюча речовина: карбомер; 1 г очного гелю містить 2 мг карбомеру; допоміжні речовини: цетримід, натрію гідроксид, сорбіт (Е 420), вода для ін’єкцій.
Термін придатності 3 роки
Українська назва ВІДІСІК
Упаковка туб
Фармакотерапевтична група Штучні замінники слізної рідини та інші нейтральні препарати

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Аналоги
Вы просматривали