www.apteka24.ua АПТЕКА 24 №❶ в Украине!
Лови знижку
Черная пятница в Аптека 24

Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки

Loading...
    Купить Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки в Украине: цена, инструкция, применение, отзывы
14.2 грн.
Есть в наличии
ПОЛУЧИТЬ КРЕДИТ
Без оформления интернет-заказа товар в аптеке может отсутствовать. Цена на сайте и в аптеке могут отличаться.
Вы можете оформить мгновенный кредит на недостающую сумму и получить деньги на свою кредитную карту в течение 15 минут.

Описание Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки

Йод-Актив плюс 0.25 г – лекарственное средство, представляющее собой органическое йодное соединение, встраиваемое в молекулу молочного белка. Лекарство предназначено для восполнения йодного дефицита в организме. Широкое применение таблетки Йод-Актив плюс получили в борьбе с недугами щитовидной железы. Также уместно использование препарата Йод-Актив плюс 40 таблеток при физическом или умственном отставании. Нередко прием лекарственного средства рекомендован кормящим и беременным женщинам.

Уникальность препарата Йод-Актив плюс заключается в том, что это так называемый «умный йод». Так при избытке вещества йод из организма выводится, не проникая в щитовидную железу, а при дефиците вещества – активно усваивается организмом. Это совершается за счет отщепления от молочного белка йода под влиянием ферментов печени, продуцируемых при йодном дефиците.

Показания к применению

Йод-Актив таблетки рекомендованы:

  • для снижения риска заболеваемости патологиями, обусловленными нехваткой йода;

  • для устранения йододефицита.

По оптимальной цене Йод-Актив плюс возможно приобрести в нашей аптеке.

Цена Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки актуальна при заказе на сайте. Купить Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки в городах Украины: Киев, Харьков, Днепр, Одесса, Ровно, Винница, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Николаев, Полтава, Сумы, Тернополь, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск.

Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки Инструкция

ЙОД-АКТИВ ПЛЮС


Для вирішення проблеми йододефіциту фахівцями компанії ТОВ ВТФ «Фармаком» розроблений препарат «ЙОД-АКТИВ плюс». Ця дієтична добавка до їжі створена на основі багаторічного досвіду лікування і профілактики захворювань щитовидної залози, у тому числі після аварії на Чорнобильській АЕС.Основна біологічна роль йоду полягає в підтримці функції щитовидної залози і побудові її гормонів - тироксину і трийодтироніну. На сьогоднішній день йод є єдиним відомим мікроелементом, що беруть участь в утворенні цих гормонів. Фізіологічна роль гормонів щитовидної залози дуже велика: контроль за інтенсивністю основного обміну, вплив на водно-сольовий, жировий і вуглеводний обміни. Як гормон, тироксин знаходиться в постійному зв'язку з іншими залозами внутрішньої секреції, особливо з гіпофізом і статевими залозами, регулює діяльність мозку, нервової та серцево-судинної систем, стимулює ріст і розумовий розвиток дитини.

Дослідження, проведені в останні роки Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) в різних країнах світу показали, що рівень розумового розвитку (IQ) безпосередньо пов'язаний з йодом. Гормональні порушення, що виникають із-за дефіциту йоду, не мають часом зовні вираженого характеру, тому йододефіцит отримав назву «прихований голод». Найбільше від цього голоду страждають діти: затримується ріст, сповільнюється психічний розвиток, іноді навіть розвивається кретинізм, їм все важче вчитися в школі, знижується процес запам'ятовування і освоєння нових знань і навичок.

Брак йоду, як «будівельного елементу» гормону щитовидної залози, часто є прихованою причиною розвитку багатьох захворювань.

Прояви йодної недостатності

Емоційні: дратівливість, пригнічений настрій, сонливість, млявість, забудькуватість, напади незрозумілою туги, плаксивість.

Кардіологічні: атеросклероз, стійкий до лікування дієтою і лікарськими препаратами,
аритмія, при якій застосування спеціальних противоаритмических коштів не дає відчутного і тривалого ефекту, підвищення діастолічного (нижнього) тиску через набряклість судинних стінок.

Гематологічні: зниження рівня гемоглобіну в крові, при якому лікування препаратами заліза дає лише скромний результат.

Гінекологічні: порушення менструальної функції (нерегулярність, а іноді і відсутність місячних), безпліддя, мастопатія, роздратування і тріщини сосків.

Набряклі: набряки навколо очей або всього тіла, при яких систематичний прийом сечогінних препаратів посилює стан, формуючи залежність від них.

Імунодефіцитні: часті інфекційні і простудні захворювання, ослаблення імунітету навіть при незначному зниженні функції щитовидної залози.

Остеохондрозні: млявість м'язів, болі в суглобах і хребті.

Як усунути дефіцит йоду

Дефіцит йоду в організмі відчувають більш 1,5 млрд. Жителів планети. Поширеним способом вирішення цієї проблеми в багатьох країнах залишається йодування харчової солі. Саме завдяки цьому, як вважається, попереджено 12 млн. Випадків розумової деградації у дітей. Нормативи вмісту йоду в солі розраховані на покриття фізіологічної потреби організму в мікроелементі. Вперше харчова сіль, збагачена йодом, стала широко використовуватися в 50-х роках в Швейцарії, де захворювання щитовидної залози відзначалися тоді досить часто.

Одним з основних способів покриття дефіциту йоду є також вживання в їжу йодовмісних продуктів: молока, яєць, м'яса, морської риби. На жаль, в більшості випадків, вміст йоду в таких продуктах точно не визначено, а при тривалому зберіганні і кулінарній обробці може втрачатися до 65% мікроелемента.

«ЙОД-АКТИВ плюс» - аналог природного з'єднання йоду, який ми починаємо отримувати вже з першими краплями материнського молока.

Форма випуску:

«ЙОД-АКТИВ плюс» таблетки 0,25 г №40 та №80 (вміст йоду в одній таблетці 50 мкг),

«ЙОД-АКТИВ плюс» капсули 0,3 г №30 (вміст йоду в одній капсулі 50 мкг)

«ЙОД-АКТИВ плюс» форте капсули 0,3 г №30 (вміст йоду в одній капсулі 100 мкг)


Рекомендовано вживати як дієтичну добавку до раціону харчування - додаткове джерело йоду, для профілактики йододефіцитних станів.

Спосіб застосування: дорослим і дітям після 12 років

«ЙОД-АКТИВ плюс» - по 1 таблетці (капсулі) 2 рази на день під час їжі, запивати водою.

«ЙОД-АКТИВ плюс» форте - по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі, запивати водою.

Для гарантованого усунення йододефіциту рекомендується приймати протягом 2 місяців, далі, після тижневої перерви, курсами по 20-30 днів через тиждень. Для досягнення стійкого результату рекомендується регулярний прийом препарату.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до окремих компонентів, особам із захворюваннями щитовидної залози, особам, які приймають інші препарати йоду, жінкам в період вагітності і лактації.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ ВТФ «Фармаком», Україна, м. Харків

Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки Все формы препарата

Отзывы и вопросы

Отзывы:
Оставить отзыв
Как Вы оцениваете этот товар
Вопросы:
Задать вопрос

Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки Видеообзор

Основные физико-химические свойства:

Йод-Актив плюс 0.25 г №40 таблетки Характеристики

Сертификаты

Если Вам необходим сертификат качества*, обязательно укажите это при оформлении заказа в корзине (поставьте отметку "Добавить к товарам сертификат") или озвучьте данное требование оператору, принимающему заказ.

  • *или заключение о качестве ввезенных в Украину лекарственных средств иностранного производства, заключение о соответствии требованиям государственным и международным стандартам медицинских иммунобиологических препаратов или сведений о государственной регистрации лекарственного средства. Виды документов о качестве могут отличаться в зависимости от приобретаемого Вами товара.
Вы просматривали